Gymnázium Chotěboř, Jiráskova 637, 583 01 Chotěboř | Email: gch@gch.cz | Telefon: 569 669 360 | Další kontakty »

Dvakrát zlatý pohár pro gymnázium.

Mgr. Irena Žáková, 26.9.2018 | Kategorie: O gymnáziu | Štítky:

Ve čtvrtek 20. září 2018 se studenti Gymnázia Chotěboř opět zúčastnili Středoškolského atletického poháru, který se letos konal na nově otevřeném atletickém hřišti Na Losích v Havlíčkově Brodě. V horkém letním dnu zvítězilo družstvo děvčat s velkým náskokem téměř tisíce bodů, mezi chlapci skončili naši gymnazisté také na první příčce. Na prvním místě ve svých disciplínách se umístili: Klára Bažoutová – běh na 200 m a skok daleký, Zuzana Pfefferová – běh na 60 m, Soňa Nekovářová – běh na 800 m, Alžběta Fiedlerová – vrh koulí a Dominik Král – běh na 60 m. Stříbrné pozice obsadili: Barbora Žemličková – skok vysoký, Vojtěch Vepřovský – skok daleký a Martin Antl – vrh koulí. Z bronzové pozice přispěli k bodovému zisku Karolína Káňová – běh na 200 m, Eliška Ondráčková – běh na 400 m, Vojtěch Losenický – běh na 1500 m a Dominik Král – skok vysoký.  I ostatní závodníci svými výkony pomohli oběma týmům k vítězství a k postupu do krajského kola této soutěže.

Všem děkuji za skvělou reprezentaci školy a přeji ještě lepší výkony v Jihlavě.