Gymnázium Chotěboř, Jiráskova 637, 583 01 Chotěboř | Email: gch@gch.cz | Telefon: 569 669 360 | Další kontakty »

Florbalový podzim na Gymnáziu Chotěboř

Mgr. Dana Mrtková, foto Mgr. Irena Žáková, 5.12.2013 | Kategorie: O gymnáziu

Vítězky okresního kolaNa podzim jsme účastnili několika soutěží v míčových hrách. Na turnaji ve fotbale Coca-Cola Školský pohár ZŠ  31. října v Třemošnici skončili naši chlapci druzí. 13. října bojovali naši fotbalisté o postup do okresního kola Středoškolského poháru ve futsalu, byli úspěšní a do okresního kola postoupili.  Děvčata se účastnila 22.11. v Havlíčkově Brodě  Přeboru středních škol ve volejbalu.

Listopadu dominoval florbal. Celkem sedm dopolední soutěžila družstva děvčat i chlapců nižšího stupně gymnázia v okrskových a okresních kolech. Tři z okrskových kol se hrály v tělocvičně gymnázia, využily se nově pořízené mantinely, zápasy měly téměř profesionální úroveň. Do okresních kol v Havlíčkově Brodě postoupila obě družstva děvčat, 6. - 7. třída a  8. –  9. třída, družstvo chlapců z 8. a 9. třídy se na okres probojovalo také. Okresní kola pro naše florbalistky i florbalisty dopadla výborně, chlapci skončili třetí, nejmladší děvčata také. Družstvu dívek z  8. –  9. tříd  se povedlo něco, co se stalo v historii naší školy poprvé - okresní kolo vyhrát a postoupit do kola krajského, to se bude konat 13. prosince 2013 v Havlíčkově Brodě.

A tak děvčata – hodně sil, odhodlání a sportovního štěstí, ať se vám daří! Všem našim sportovcům děkujeme, přejeme krásné Vánoce a úspěchy nejen ve sportu.