Gymnázium Chotěboř, Jiráskova 637, 583 01 Chotěboř | Email: gch@gch.cz | Telefon: 569 669 360 | Další kontakty »

Vzpomínka na Havaj

D.Mrtková, I.Žáková, foto P.Duchanová, 25.6.2013 | Kategorie: O gymnáziu

Při letošních stých oslavách založení Gymnázia Chotěboř 21. až 23. června studenti kvarty, 1.A a 2.A připravili pro naše hosty tři dny na Havaji – Havaj v tělocvičně.

Nechyběly palmy a slunce (z papíru, plyšové, namalované), pláže a písek (na plátně, v dětském bazénku), trochu rozladěné kytary, delfíni a rybky (z plyše), květiny, paruky,  havajské oblečení (abyste na fotkách vypadali jako na Havaji).

Sportovalo se, proběhl turnaj ve florbale, hrál  se volejbal, ukázka netradičních  sportů, byla připravená překážková dráha a míčový pětiboj.

A fotky z Havaje? Jen s trochu upravit, nechat se vyfotit u palem, počkat až Vám naše fotografky obrázek vytisknou a pak už jen ukazovat přátelům fotky z exotické dovolené.

Havaj v tělocvičně

Ale zpátky do tělocvičny. Odpoledne ve slavnostním programu vystupovaly taneční a sportovní skupiny.

V pátek JK Dance team Chotěboř  se skladbami Roboti , Fantom operety a Rocky, Gábina Kratochvílová, členka týmu a současná miss České republiky při krátké besedě zavzpomínala na svá školní léta na našem gymnáziu.

Taneční skupina m.P.F.D. předvedla Queen are back a ASPV Chotěboř -  kroužek gymnastiky Jany Májové oslnil akrobatickým vystoupením na  airtracku – to je pružný nafukovací koberec.

V sobotu  předvedla m.P.F.D novou skladbu  -  klipové tance, parket rozvlnila  taneční skupina Tk Ella Chotěboř s ukázkami standartních tanců,  skladbami Ztracená, Nanda a její banda a párová polka a při společném vystoupení s klubem Bohemia Chrast byla tělocvična plná tanečníků.

Měli jsme tu čest vidět  poslední vystoupení děvčat SK Buttula v jejich kariéře, skupina aerobiku se totiž rozhodla ukončit  svoji činnost.

Všichni, kdo nám přišli zacvičit a zatančit, byli úchvatní a vedoucím a vystupujícím (mnoho  z nich je nebo bylo studenty našeho gymnázia) moc děkujeme, potlesk a naše poděkování jim bylo jedinou odměnou.

A jestli havajskou fotku nemáte, pak tedy jedině letadlem na Hawai nebo příští rok ke konci června do nového pavilonu Gymnázia Chotěboř na oslavu 101. výročí založení školy.

Rádi bychom založili novou tradici, a tak srdečně zveme všechny vystupující, další skupiny a samozřejmě Vás, diváky.